Про нас

ХТО ми
 
«NovaStudio» це процвітаючий колектив молодих професіоналів, які підходять до своєї справи з великим ентузіазмом та здатних виготовляти дійсно якісні, конкурентоспроможні продукти. Основним напрямком нашої діяльності є дизайн, друк поліграфічної продукції, зовнішня реклама.
 
Так само наші професіонали, готові допомогти Вам створити свій індивідуальний корпоративний стиль, який буде відповідати всім сучасним тенденціям, нададуть консультативну та технічну підтримку, на будь-якому етапі створення і втілення ваших ідей в життя.
 
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО
Ми можемо запропонувати Вам високоякісну поліграфію - послуги дизайнера, офсетний друк, цифровий друк, шовкотрафаретний друк, широкоформатний друк з якістю 1440 точок на дюйм, гаряче тиснення фольгою, конгрев, виготовлення звичайних, фігурних і об'ємних наклейок (шильдів), тиражування на різографі, палітурні та постдрукові роботи, виготовлення зовнішньої реклами, виготовлення та друк сувенірної продукції.
  
01.ПОЛІГРАФІЯ
- Оперативна поліграфія: візитки, листівки, календарі, флаєри, плакати
- Офсетний друк
- Широкоформатний друк
- Плакати, постери
- Упаковка
  
02.ДИЗАЙН
- Фірмовий стиль, логотип
- Створення ілюстрацій для WEB-ресурсів, поліграфічної продукції та зовнішньої реклами
- Дизайн сітілайтів, бігбордів, банерів
  
03.ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
- Вивіски
- Банери, білборди
- Реклама на авто
  
04.СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ
- Друк на кружках, футболках
- Друк на холсті
- Фотографії
 
Великий досвід роботи наших фахівців, зручне розташування, робота на власній виробничій базі - все це зробить Вашу співпрацю з нами комфортною та вигідною!